






Méretek 98×80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 10 - bézs Tömeg: 390 g/ m 2 Forgácslap Méretek Szélesség: 180 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágyvégi vastagság: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérethez: 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 141 kg Kialakítás Tartalmazza a tárolóhelyet Az ágy része Bonell rugós matrac A matrac felső része poliuretán habból T30 jelzéssel Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartások és luxushotelek körében is, kivételes kialakításuk és prémium komfortjuk miatt. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyhez külön topper is vásárolható . Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámogatás érdekében. A komfort és alvási higiénia további fokozása érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ezen kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel tűnnek ki, amely minden hálószobát felemel. Ha olyan ágyat keres, amely a csúcsdizájnt, maximális kényelmet és hosszú élettartamot ötvözi, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Termék színe | Bézs |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Anyaga | Faforgács |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Franciaágy |
| Hosszúság | 207 cm |
| Forma | Boxspring |
| Matrac keménysége | Közepes H3 |
| Súly | 141 kg |

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, fa, tölgyfa

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

160×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
65×140×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa

140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron