



Méretek 11×13×13 cm
A tojáshéj alakú virágtartó eredeti dizájnnal rendelkezik, amely tökéletesen visszaadja a húsvét és a tavasz hangulatát. A tojás, az új élet szimbóluma, frissességet és pozitív energiát kölcsönöz a környezetének. Csak válassza ki a megfelelő virágokat, helyezze őket ebbe a vonzó tartályba, és máris gyönyörködhet a gyönyörű tavaszi dekorációban, amely örömet okoz Önnek és vendégeinek egyaránt.
| Szélesség: | 13 cm |
|---|---|
| Mélység: | 13 cm |
| Magasság: | 11 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Méret | Kis |
| Anyag | Kerámia |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | 4-Home |