











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A minőségi kárpitozott Fireze lábtartó erős, kiváló minőségű anyagokból készült. A lábak fából készültek. Töltet - Minőségi PUR hab. Nagyon kényelmes a Bonell felfüggesztésnek köszönhetően. Huzat – A Poso szövet velúr szövetnek minősül. A plüsshez hasonló, rövid bolyhos szövet, melyre bársonyosan puha felület jellemző. 100% poliészterből készült. Tipikus megjelenése a kordbársonyra emlékeztet. Megfelelő szilárdság és ellenállás jellemzi. Karbantartás - Kerülje a vegyszerek használatát.
| Súly | 20 kg |
|---|---|
| Anyag | Fa;Fém;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Színváltozat | Bézs |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Piros;Barna;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Magassága egy láb | 8 cm |
| Ülő helyek anyaga | Hab |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |
Felhasználói értékelések
Stabil, jól terhelhető, szép kivtelezés.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Magyar nyelvről fordítva ()