


Méretek 40×60×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fekete, Tölgy artisan Fém: Fekete Méretek Szélesség: 60 cm Mélység: 60 cm Magasság: 40 cm Felső lap teherbírása: 25 kg Alsó lap teherbírása: 3 kg Súly: 11 kg Kialakítás Modern kombináció fekete színnel és fa dekorral Erős fémszerkezet biztosítja a stabilitást és tartósságot Tágas dohányzóasztal minimalist designnal Szerelést igényel Sokoldalú kiegészítő az otthonának A dohányzóasztal elegáns kialakítással ötvözi a stílust és a praktikusságot, így ideális kiegészítője a modern belső tereknek. Egyszerű kialakítása lehetővé teszi a könnyű beillesztést különféle stílusú berendezésekbe, míg az erős szerkezet és a kiváló minőségű anyagok hosszú élettartamot garantálnak. Sokoldalúsága révén nemcsak a nappaliban, hanem a dolgozószobában vagy a hálószobában is használható, ahol praktikus tárolóhelyet kínál a mindennapi szükségletekhez. Inspirálódjon tovább Dohányzóasztalok Nappali Bútor huzatok Könyvespolcok és polcok Puffok és lábzsámoly Nappali kiegészítők
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Alak | Négyzet |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Forma | Négyzet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lap anyaga | MDF |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Kinyitható | Szilárd |
| Minta | Két szín |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Hosszúság | 60 cm |
| Súly | 11 kg |

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt
Raktáron
Fém, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, fém, kihúzható
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron


85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron