






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élje át a mennyei varázslatot minden nap a 4Home sajátmárkás pamut Angels karácsonyi ágyneműhuzattal. Ezt a világosszürke ágyneműt stilizált angyalok lenyomata díszíti. Elvarázsolja Önt puhaságával és bájával, miközben minden este meleg és meghitt érzést nyújt. Az ágyneműhuzat 100% pamutból készült. A cipzáras záródásnak köszönhetően szinte könnyedén cserélheti az ágyneműt. Az ágyneműhuzat szárítógépben is szárítható, ami még praktikusabbá teszi. Nagyszerű karácsonyi ajándék lesz, amely meleg hangulatot varázsol minden otthonba. A termék kiemelkedő jellemzői: puha, 100% pamut anyag praktikus cipzáras záródással könnyen karbantartható, szárítógépben szárítható karácsonyi dizájn a kerubok nyomtatásának köszönhetően A csomag tartalma: 1x paplanhuzat 160 x 200 cm 1x párnahuzat 70 x 80 cm Paraméterek és specifikációk: anyag: 100% pamut a paplanhuzat méretei: 160 x 200 cm a párna méretei: 70 x 80 cm rögzítés: cipzár szín: világosszürke minta: stilizált angyalok karbantartás: 40 °C-on mosható, szárítógépben szárítható.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes, Kétszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Az egyetlen dolog, ami zavart, az a szín volt, reméltem, hogy a szürke sötétebb lesz, egyébként rendben.

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron