











Méretek 20×18×25 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Ready To Collect kollekció ideális megoldás az otthoni hulladék szelektálásához. A moduláris szemetesek minden mérete egymásra helyezhető, és a fali tartónak köszönhetően a falra vagy a konyhaszekrényre akasztható. Elhelyezésüket a helyhez igazíthatod, és sok helyet takaríthatsz meg. A szemetes újrahasznosított műanyagból készült, így könnyen tisztítható, és olyan kerettel rendelkezik, amely biztosítja, hogy a zsák ne csúszkáljon benne. A kosár funkcionális fedéllel van ellátva, hogy jól zárjon. A nagyobb, 20 l-es és 30 l-es modelleknél a fedél elölről kényelmesen hozzáférhető, így a kosarak egymásra helyezve is könnyen használhatók. A kényelmes hátsó fogantyú megkönnyíti a hordozást. Jó tudni: A készlet tartalmaz egy tartókonzolt a szemetes felakasztásához, valamint matricákat is a könnyebb szelektálás érdekében.
| Szélesség: | 18 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Származási hely | PL |
|---|---|
| Specifikus anyag | Polipropilén |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag |
| Súly | 0.35 kg |
| Hosszúság | 25 cm |
| Térfogat | 5 l |
| Kollekció | Ready To Collect |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Világoszöld |
| Gyártó | Curver |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyakorlatias és emellett szép konyhai biohulladékgyűjtő.
Kiváló egyszerű termék.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Kicsi, diszkrét kialakítás, kellemes szín, egyszerű kezelhetőség, tasak tartó, elégedettség.
Pontosan megfelel a háztartási biohulladék számára kitűzött célomnak.
Nincs szag, a fedél könnyen nyitható. Tartalmaz zacskótartót is.

70×93×93 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron


146×93×93 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
80×93×93 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


84×69×69 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
124×68×80 cm, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
113×93×93 cm
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Elérhető 4 webáruházban
Raktáron




52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, polc, fa
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron