







Méretek 262 cm, ⌀ 300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: Textil: 100% poliészter (180g/m²) Acél szerkezet: Porszórt Szín: Kék Méretek: A tető átmérője: 300 cm Teljes magasság: 262 cm A keret cső átmérője: 4,8 cm A talapzat mérete: 98 x 98 cm A napernyő merevítőinek száma: 8 Tömeg: 11,4 kg Kialakítás: Védelmet nyújt az UV sugárzás káros hatásai ellen (UV50+ szűrő) Vízálló textília Acél szerkezet Kereszt alakú alap Folyamatosan állítható dőlésszög Egyszerű kezelés tekerővel Összecsukva kevés helyet foglal Hosszú távú használat és napfény hatására változhat a napernyő színárnyalata. Ne hagyja kinyitva a napernyőt kedvezőtlen időjárási körülmények között. Nagyon erős szélben ajánlott összecsukni, hogy elkerülje a sérülést. Inspirálódjon tovább Napernyők Kert Függőágyak és hinták Hőtáskák Kerti kiegészítők Medencék
| Magasság: | 262 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 300 cm |
| Típus | Középoszlopos |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Anyag | Fém |
| Állítható | Igen |
| Szín | Kék |
| Termék színe | Kék |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Napernyő anyaga | Poliészter |
| Lábak formája | Keresztezett |
| Tulajdonságok | Vízálló |
| Kialakítás típusa | Oldalsó |
| Elhelyezés | Kerti, Az erkélyre |
| Állvány | Állvánnyal |
| Elhelyezhetőség | Állítható, Dönthető |
| Súly | 11,4 kg |
| Ar nézet | Igen |

245 cm, ⌀ 300 cm, oldalkaros, kerek
Kiszállítás 1 nap múlva
230 cm, ⌀ 300 cm, kerek, állítható
Raktáron
230-240 cm, ⌀ 285-300 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
Oldalkaros, középoszlopos, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
196-250 cm, ⌀ 330-350 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
Oldalkaros, négyzet alakú, fém

Oldalkaros, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
280 cm, ⌀ 330 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
240 cm, ⌀ 5 cm, középoszlopos, kerek
Raktáron
196-250 cm, ⌀ 4-350 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
230-240 cm, ⌀ 285-300 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
Középoszlopos, kerek, fém
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron