Ajánljuk
Világosszürke 3 személyes kanapé MANDI
Méretek 84×182×82 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 149 459 Ft
- 2025. 12. 08. - 149 459 Ft
- 2025. 07. 18. - 116 590 Ft
- 2025. 02. 10. - 135 857 Ft
- 2025. 02. 10. - 149 459 Ft
- 2025. 02. 09. - 164 386 Ft
- 2025. 02. 04. - 136 629 Ft
- 2025. 02. 01. - 150 309 Ft
- 2025. 01. 29. - 150 309 Ft
- 2025. 01. 17. - 123 402 Ft
- 2025. 01. 17. - 145 179 Ft
Termékleírás
Anyag Szövet: 100% poliészter - AT 100-30 Fa: Fenyő Rétegelt lemez Hab Méretek Szélesség: 182 cm Mélység: 82 cm Ülőfelület mélysége: 51 cm Ülőfelület magassága: 44 cm Teljes magasság: 84 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 35 kg Csomag mérete: 38 x 150 x 78 cm (sz x d x m) Kialakítás Levehető párnák Nem fehéríthető Vasalni 110 °C-ig lehet, a gőzölős vasalás visszafordíthatatlan károsodást okozhat Professzionális vegytisztítás tetraklór-etilénnel és minden F szimbólumhoz kapcsolódó oldószerrel, kímélő eljárás Szétszerelt állapotban szállítjuk
Méretek
| Szélesség: | 182 cm |
|---|---|
| Mélység: | 82 cm |
| Magasság: | 84 cm |
Specifikációk
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forma | Kanapék |
| Teherbírás | 250 kg |
| Ülésmélység | 51 cm |
| Súly | 35 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron











