
Mazzoni FOLK Antracit (Sötétszürke)/ Artisan Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Méretek 45×60×110 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + Laminált lap: Fekete Fém: Fekete Méretek Hosszúság: 110 cm Szélesség: 60 cm Magasság: 45 cm Súly: 14,5 kg Kialakítás Részlegesen összeszerelt állapotban szállítva
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Lábak formája | Atipikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Hossz | 110 cm |

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron