




Méretek 85×57×47 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 29 304 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet Bluvel 28 Fém Szín Bézs Fekete matt Méretek Szélesség: 57 cm Ülőmélység: 47 cm Magasság: 85 cm Ülőmagasság: 47 cm Súly: 7,13 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Szerelést igénylően szállítva Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Ülésmagasság | 47 cm |

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, retró
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×56×55 cm
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

38×38×38 cm
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron