Ajánljuk
HAER TV asztal elektromos kandallóval - wotán tölgy / fekete
Méretek 50×181×42 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 178 515 Ft
- 2025. 11. 04. - 178 515 Ft
- 2025. 10. 16. - 186 585 Ft
- 2025. 09. 28. - 186 895 Ft
- 2025. 06. 26. - 187 880 Ft
- 2025. 04. 15. - 172 370 Ft
- 2025. 03. 30. - 164 855 Ft
- 2025. 02. 14. - 158 650 Ft
- 2025. 01. 15. - 180 365 Ft
Termékleírás
A HAER TV-állvány elektromos kandallóval innovatív megoldást hoz nappalijába. A valósághű LED lánggal és állítható fűtési funkcióval rendelkező kandalló nemcsak dekorációs funkciót tölt be, hanem hangulatos légkört is teremt a helyiségben. Az asztal 2 szekrénnyel van ellátva a TV-tartozékok tárolására. Méretek: szélesség: 181 cm magasság: 50 cm mélység: 42 cm Az asztal egyéb paraméterei és tulajdonságai: konstrukció: 16 mm vastag DTD + HDF ajtó: MDF 0,5 mm-es PVC-vel védett élek lábak: PVC fekete színben foganytúk nélkül átfedő zsanérok FI 35 mm természetes jelenség az árnyalatkülönbségek megjelenése az LTD konstrukciós és az MDF ajtók között maximális terhelés: 35 kg-ig súly: 49 kg csomagok száma: 2 A kandalló egyéb paraméterei és tulajdonságai: realisztikus LED-láng állítható fűtési funkció (16-28 °C) fűtőteljesítménytől független láng tápellátás: 220-240 V / 50 Hz névleges teljesítmény: 1400-1600 W távirányító vezérlőpult kristálytűzhely edzett üveg A kandalló által termelt hő miatt nem ajánlott a TV-t közvetlenül az asztalra helyezni Az árut szétszerelve szállítjuk Önnek. A csomagban összeszerelési útmutatót és rögzítő elemeket talál.
Méretek
| Szélesség: | 181 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Lebontás | Nem kinyitható |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Dekór | Wotan tölgy |
| Alak | Közvetlen |
| Szoba | Nappali szobák |
| Kollekció | HAER |
| Asztal típusa | Médiaasztalok, Kandallóval |
| Gyártó | VENETI |













