Ajánljuk
BELA LUX 2 kinyitható kanapé - bézs
Méretek 85×133×98 cm
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 165 775 Ft
- 2025. 10. 16. - 165 775 Ft
- 2025. 09. 28. - 166 050 Ft
- 2025. 06. 26. - 154 130 Ft
- 2025. 04. 15. - 148 940 Ft
- 2025. 03. 30. - 142 955 Ft
- 2025. 02. 14. - 126 350 Ft
- 2025. 01. 15. - 143 645 Ft
Termékleírás
A tárolós BELA LUX 2 kinyitható kanapé lenyűgözi eleganciájával és tökéletesen illik a modern belső terekbe. Továbbá egy kényelmes 112 x 196 cm-es fekvőfelülettel rendelkező ággyá alakítható. A kanapén praktikus tárolóhely is található az ágyneműk számára, amely szezonális ruhák elhelyezésére is alkalmas. A kanapék hátlapja szövetkárpitozású, aminek köszönhetően bárhol elhelyezhető a térben. Méretek: szélesség: 133 cm magasság: 85 cm mélység: 98 cm fekvőfelület: 112x196 cm További adatok és tulajdonságok: tárolóhely méretei: 109x19x66 cm keret: fenyőfa + forgácslap ülőpuff és háttámla: T25 / 42 hab + hullámrugó kinyitható tároló automata gép a könnyű kibontáshoz lábak: fém kárpitozott tartósan rögzített háttámla cipzár nélküli párna az árban az ülőgarnitúra szabadon álló (a hátlapja szövetborítású) Az árut szétszerelve szállítjuk. A csomag szerelési útmutatót és rögzítőelemeket tartalmaz.
Méretek
| Szélesség: | 133 cm |
|---|---|
| Mélység: | 98 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Lebontás | Kinyitható |
| Személyek száma | Kétszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Borítóanyag | Szövet |
| Lábak magassága | Alacsony lábak |
| Ülésmagasság | 37 |
| Szoba | Nappali szobák |
| Kollekció | BĚLA |
| Fekvőfelület mérete | 112x196 |
| Kanapé típusa | Kinyitható, Tárolóval, Dupla fotel, Kétülésesek |
| Gyártó | VENETI |









