Ajánljuk
CELESTA MINI boxspring ágy - 90x200, szürke + INGYENES topper
Méretek 103×90×200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 226 315 Ft
- 2025. 11. 04. - 226 315 Ft
- 2025. 10. 16. - 221 435 Ft
- 2025. 09. 28. - 221 800 Ft
- 2025. 06. 26. - 205 880 Ft
- 2025. 04. 17. - 190 320 Ft
- 2025. 04. 15. - 222 445 Ft
- 2025. 03. 30. - 214 215 Ft
- 2025. 02. 14. - 173 850 Ft
- 2025. 01. 15. - 197 645 Ft
Termékleírás
A Celesta Mini boxspring ágy elegáns modern stílusú kidolgozással rendelkezik. A domináns eleme a finoman díszített fejtámla. Ágyrács és bonell rugós T30 habbal bélelt matracok is tartoznak hozzá. A kényelmes alvást és pihenést a habszivacs topper segíti. A fekvőfelület alatt a tároló található, amelyben a szezonális ruháit, vagy az ágyneműjét is tárolhatja. Az ágyneműtartó, az ágyrács, a matrac és a topper is a ágy része. Méretek: szélesség: 94 cm magasság: 103 cm mélység: 213 cm fekvőfelület: 90 x 200 cm További adatok és tulajdonságok: tárhely: igen teljesen kárpitozott: igen (a hátsó oldal más anyaggal van borítva) a fekvőfelület magassága topper nélkül: 47 cm matracok: bonell keménység: H3 csomagok száma: 2 súly: 72 kg
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 103 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Szürke |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Borítóanyag | Szövet |
| Lábak magassága | Alacsony lábak |
| Fekvőfelület méretei | 90x200 |
| Ágy típusa | Egyszemélyes, Boxspring |
| Szettek - ágyak | Ágy + ágyrács + matrac |
| Max. terhelhetőség | 100 |
| Szoba | Hálószoba, Tanulói szobák |
| Kollekció | CELESTA |
| Gyártó | VENETI |
































