Ajánljuk
VERSO BAZA ágy 90x200 cm kézműves tölgy
Méretek 77×90×200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 83 129 Ft
- 2025. 02. 20. - 83 129 Ft
- 2025. 02. 18. - 100 660 Ft
- 2025. 02. 18. - 83 119 Ft
- 2025. 02. 11. - 83 146 Ft
- 2025. 01. 13. - 83 619 Ft
Termékleírás
Anyag Laminált MDF: Tölgy kézműves Keretes ágyrács: Természetes tömörfa Méretek Szélesség: 95 cm Hossza: 213 cm Magasság: 77 cm Matrac mérete: 90 x 200 cm Terhelhetőség: 120 kg Az ágy súlya: 43 kg Megjegyzés: A matrac és a kihúzható modul nem része az ágynak. Kialakítás Egyszerű minimalista dizájn Az ágy tartalmaz egy keretes ágyrácsot Tartós laminált MDF Lehetőség egy kihúzható tároló hozzáadására Bontott állapotban szállítjuk A moduláris ágyak nagyszerű választás azok számára, akik rugalmasságot és funkcionalitást keresnek egyben. Különböző tárolók hozzáadásának lehetőségének köszönhetően könnyen az Ön igényeihez illeszthető - a praktikus tárolóhelytől az ágy bővítési lehetőségéig. Ideálisak kisebb helyiségekbe, ahol minden centimétert hatékonyan kell használni. Ezenkívül a moduláris felépítés lehetővé teszi az egyszerű össze- és szétszerelést, ami kényelmes átalakítás vagy költözés során. Ez az ágytípus nemcsak kényelmet kínál, hanem modern és minimalista megjelenést is, amely illeszkedik a különböző típusú belső terekbe.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 77 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Funkció | Kihúzható |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Hossz | 213 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Fekete bárszék HOGA ökobőrből fekete lábbal
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fekete bárszék NADO VELVET fekete lábakkal
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kihúzható étkezőasztal GASTON 100(135)X100 cm, tölgy artisan dekor
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron






























