Ajánljuk
LED Felületre szerelhető csillár DELTA LED/30W/230V fekete
27 790 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 27 790 Ft
- 2025. 12. 13. - 27 790 Ft
- 2025. 11. 14. - 30 890 Ft
- 2025. 11. 09. - 34 290 Ft
- 2024. 12. 20. - 35 990 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 27790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fekete |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 135 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1950 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | LED modul |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | PERLA Milagro, DELTA Milagro |
| Gyártó | Milagro |


































