Nincs raktáron
InDecor Kerámia virágcserép-burkolat madár Ebi, 22x 19 x 28 cm
Méretek 22×28×19 cm
9185 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 9185 Ft
- 2025. 10. 09. - 9185 Ft
- 2025. 09. 27. - 9175 Ft
- 2025. 09. 22. - 9165 Ft
- 2025. 09. 21. - 9115 Ft
- 2025. 09. 17. - 8335 Ft
- 2025. 09. 11. - 8405 Ft
- 2025. 09. 03. - 8395 Ft
- 2025. 08. 27. - 8625 Ft
- 2025. 08. 27. - 9375 Ft
- 2025. 05. 06. - 10 195 Ft
- 2025. 04. 30. - 9176 Ft
- 2025. 03. 11. - 10 195 Ft
- 2025. 03. 05. - 9176 Ft
- 2024. 12. 06. - 10 195 Ft
Termékleírás
Az érdekes, madár alakú csomagolás minden virágcseréphez jól fog illeszkedni. A dekoráció eredeti kőmintás kialakítású. Csak be kell ültetni a kedvenc növényt, és máris kész a gyönyörű kiegészítő.
Méretek
| Szélesség: | 28 cm |
|---|---|
| Mélység: | 19 cm |
| Magasság: | 22 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Méret | Közepes |
| Anyag | Kerámia |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Indecor |
