Nincs raktáron
InDecor Kerámia virágcserép burkolat róka Ebi, 34x 25 x 17 cm
Méretek 17×34×25 cm
9815 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 9815 Ft
- 2025. 06. 21. - 9815 Ft
- 2025. 06. 19. - 9805 Ft
- 2025. 06. 09. - 9295 Ft
- 2025. 06. 07. - 9275 Ft
- 2025. 06. 04. - 9255 Ft
- 2025. 05. 28. - 8435 Ft
- 2025. 05. 25. - 8415 Ft
- 2025. 05. 21. - 8405 Ft
- 2025. 05. 14. - 8445 Ft
- 2025. 05. 08. - 8435 Ft
- 2025. 05. 07. - 8425 Ft
- 2025. 05. 07. - 9055 Ft
- 2025. 05. 06. - 9845 Ft
- 2025. 04. 30. - 8861 Ft
- 2025. 04. 19. - 9845 Ft
- 2025. 04. 17. - 9815 Ft
- 2025. 04. 12. - 9805 Ft
- 2025. 04. 10. - 9225 Ft
- 2025. 03. 31. - 9205 Ft
- 2025. 03. 29. - 9145 Ft
- 2025. 03. 26. - 8625 Ft
- 2025. 03. 19. - 9375 Ft
- 2025. 03. 11. - 10 195 Ft
- 2025. 03. 05. - 9176 Ft
- 2024. 12. 06. - 10 195 Ft
Termékleírás
Az érdekes, fekvő róka alakú cserepes virágtartó minden virágcserepet díszít. A dekoráció eredeti kőmintás. Csak be kell ültetni a kedvenc növényt, és máris kész a gyönyörű kiegészítő.
Méretek
| Szélesség: | 34 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 17 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Méret | Kis |
| Anyag | Kerámia |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Indecor |
