






Méretek 160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikropolár Szín Szürke Piros Méretek 160 x 200 cm Kialakítás Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ez a készlet tartalmazza 2 db mikropolár takaró MERRY CHRISTMAS DEER 160 x 200 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas plédek Plédek és ágytakarók Lakástextil Tv néző takaró Bárány plédek Ágytakarók
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Szőtt |
|---|---|
| Motívum | Karácsony |
| Termék színe | Piros, Szürke |
| Grammsúly | 200 g/m2 |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Minta | Karácsonyi, Mintával |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Hosszúság | 200 cm |
| Anyaga | Mikroplüss |

Pamut
Raktáron
Mikroplüss, fleece, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron