
Borvörös szőnyeg 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
90 290 Ft

Borvörös szőnyeg 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
63 710 Ft

Borvörös szőnyeg 160x230 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
38 600 Ft
Borvörös szőnyeg 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
Méretek 200×290 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 57 367 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 63 710 Ft
- 2026. 05. 12. - 63 710 Ft
- 2026. 04. 19. - 57 367 Ft
- 2026. 02. 14. - 55 072 Ft
- 2026. 02. 12. - 64 790 Ft
- 2025. 12. 05. - 55 072 Ft
- 2025. 11. 28. - 48 520 Ft
- 2025. 10. 08. - 51 832 Ft
- 2025. 10. 07. - 64 790 Ft
- 2025. 10. 04. - 55 719 Ft
- 2025. 10. 01. - 64 790 Ft
- 2025. 09. 29. - 55 710 Ft
- 2025. 09. 12. - 55 719 Ft
- 2025. 07. 30. - 64 790 Ft
- 2025. 07. 25. - 55 719 Ft
- 2025. 07. 15. - 64 790 Ft
- 2025. 07. 11. - 55 719 Ft
- 2025. 07. 02. - 64 790 Ft
- 2025. 06. 15. - 55 070 Ft
- 2024. 11. 28. - 60 872 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Borvörös szőnyeg 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Piros |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 14.5 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Marrakesh |
| Minta | Keleties |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2500 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Hasonló termékek

Piros-aranyszínű szőnyeg 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Sötétkék szőnyeg 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Raz szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Skazar Isfahan piros szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Lotus szőnyeg 1531-220
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Sötétkék szőnyeg 160x235 cm Orient Maderno – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Klasszikus virágos zöld Lotus szőnyeg 523
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Lotus szőnyeg barokk 545-200
Retró, beltéri, téglalap alakú

Lotus szőnyeg 523-210
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Lotus szőnyeg zöld 1520-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Gesztenyebarna szőnyeg medalionnal 568
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Sárga-kék szőnyeg 200x290 cm Pandora Pablo – Universal
200×290 cm, modern stílusú, beltéri

Lotus szőnyeg 1525-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Fox Liso fekete szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Ingyenes szállítás
Klasszikus szőnyeg virággal 1525
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Borvörös mosható szőnyeg 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
RaktáronIngyenes szállítás
Lotus szőnyeg 523-210 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Bid szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus szőnyeg ovális virágokkal 575
Ovális, virágmintás, beltéri

Pandora Luxuto szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Amalfi futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Csúszásmentes szőnyeg, szőnyeg mosógépben mosható 160 x 230 cm, antracitszürke
Szőtt, poliészter, beltéri
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Lotus szőnyeg 532-210
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus Szőnyeg 1518-120
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Klasszikus szőnyeg medalionnal
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus szőnyeg 1535-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Outsunny 22 darabos műfűlap készlet, 30 x 30 cm darabok, 25 mm szálmagasság, automatikus vízelvezetés — zöld | Aosom
Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
Lambskin báránybőr szőnyeg, műbőr 50x85 cm, Fekete
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rombo szőnyeg, fehér/mohazöld, több méretben - Woud méretek: 140 x 90 cm
Gyapjú, juta, szőtt

Csúszásmentes szőnyeg, szőnyeg mosógépben mosható 160 x 230 cm, antracitszürke
Szőtt, poliészter, beltéri
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cm, téli
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37,5 x 47 Jade – douceur d'intérieur
Klasszikus
Raktáron
Vasalódeszka ingujjakhoz 52x12 cm Leona – Wenko
Szabadon álló

Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






