Rózsaszín-szürke szőnyeg 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
Méretek 120×170 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 827 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 23 720 Ft
- 2026. 04. 17. - 21 827 Ft
- 2026. 03. 05. - 21 497 Ft
- 2026. 02. 24. - 25 290 Ft
- 2026. 02. 20. - 21 497 Ft
- 2026. 02. 16. - 25 290 Ft
- 2026. 02. 14. - 21 497 Ft
- 2026. 01. 29. - 25 290 Ft
- 2026. 01. 26. - 21 497 Ft
- 2026. 01. 10. - 21 490 Ft
- 2025. 12. 27. - 21 497 Ft
- 2025. 11. 28. - 20 232 Ft
- 2025. 11. 21. - 21 497 Ft
- 2025. 11. 01. - 21 740 Ft
- 2025. 11. 01. - 25 290 Ft
- 2025. 10. 08. - 20 232 Ft
- 2025. 10. 07. - 25 290 Ft
- 2025. 10. 03. - 21 749 Ft
- 2025. 10. 01. - 25 290 Ft
- 2025. 09. 30. - 20 232 Ft
- 2025. 09. 26. - 21 749 Ft
- 2025. 09. 19. - 25 290 Ft
- 2025. 09. 16. - 22 760 Ft
- 2025. 09. 16. - 25 290 Ft
- 2025. 09. 12. - 21 749 Ft
- 2025. 08. 29. - 25 290 Ft
- 2025. 08. 24. - 21 749 Ft
- 2025. 08. 22. - 25 290 Ft
- 2025. 08. 15. - 21 749 Ft
- 2025. 07. 30. - 25 290 Ft
- 2025. 07. 25. - 21 749 Ft
- 2025. 07. 15. - 25 290 Ft
- 2025. 07. 11. - 21 749 Ft
- 2025. 05. 04. - 25 290 Ft
- 2025. 04. 10. - 21 749 Ft
- 2025. 03. 25. - 25 290 Ft
- 2025. 03. 21. - 21 749 Ft
- 2025. 01. 23. - 23 770 Ft
- 2024. 11. 28. - 20 232 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Rózsaszín-szürke szőnyeg 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Rózsaszín |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 5.712 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Kézzel vágott |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Hawaii |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2800 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Ajánljuk

Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Fekete-krémszínű szőnyeg 200x290 cm Gloria – Hanse Home
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Lépcsőszőnyeg szett 16 db-os 20x65 cm Plain Sky – Vitaus
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
Bézs szőnyeg 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rózsaszín mosható szőnyeg 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Szürke kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű

Világosszürke kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 60x230 cm Minerals – Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Margot Azul bézs viszkóz szőnyeg, 200 x 300 cm - Universal
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
Sárga-kék szőnyeg 140x200 cm Pandora Pablo – Universal
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Bézs szőnyeg 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Tikey Romea szőnyeg, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cm, virágmintás, beltéri

Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cm, téli
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37,5 x 47 Jade – douceur d'intérieur
Klasszikus
Raktáron
Vasalódeszka ingujjakhoz 52x12 cm Leona – Wenko
Szabadon álló

Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







