
Szürke-türkiz szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-8 %27 160 Ft
29 569 Ft

Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-9 %25 577 Ft
28 169 Ft

Szürke-türkiz szőnyeg 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-8 %15 890 Ft
17 299 Ft
Szürke-türkiz szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Méretek 160×230 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 27 160 Ft
- 2026. 05. 15. - 27 160 Ft
- 2026. 04. 24. - 25 134 Ft
- 2026. 04. 21. - 29 569 Ft
- 2026. 04. 17. - 25 134 Ft
- 2026. 03. 05. - 24 727 Ft
- 2026. 02. 24. - 29 090 Ft
- 2026. 02. 20. - 24 727 Ft
- 2026. 02. 16. - 29 090 Ft
- 2026. 02. 14. - 24 727 Ft
- 2026. 01. 29. - 29 090 Ft
- 2026. 01. 23. - 24 727 Ft
- 2026. 01. 10. - 24 720 Ft
- 2025. 12. 05. - 24 727 Ft
- 2025. 11. 07. - 24 140 Ft
- 2025. 11. 01. - 25 010 Ft
- 2025. 11. 01. - 29 090 Ft
- 2025. 10. 10. - 23 272 Ft
- 2025. 07. 30. - 29 090 Ft
- 2025. 07. 25. - 25 017 Ft
- 2025. 07. 15. - 29 090 Ft
- 2025. 07. 11. - 25 017 Ft
- 2025. 06. 26. - 29 090 Ft
- 2025. 06. 20. - 24 145 Ft
- 2025. 06. 17. - 29 090 Ft
- 2025. 06. 10. - 24 727 Ft
- 2025. 06. 06. - 25 017 Ft
- 2025. 06. 04. - 29 090 Ft
- 2025. 05. 16. - 24 720 Ft
- 2025. 05. 13. - 26 180 Ft
- 2025. 05. 09. - 27 340 Ft
- 2025. 04. 30. - 29 090 Ft
- 2025. 04. 25. - 24 727 Ft
- 2025. 04. 22. - 29 090 Ft
- 2025. 04. 18. - 24 727 Ft
- 2025. 04. 15. - 29 090 Ft
- 2025. 04. 10. - 25 017 Ft
- 2025. 04. 07. - 29 090 Ft
- 2025. 04. 04. - 28 390 Ft
- 2024. 11. 28. - 22 152 Ft
- 2024. 11. 22. - 23 536 Ft
- 2024. 11. 10. - 24 921 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Szürke-türkiz szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Kék |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.36 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Life |
| Minta | Kockás |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2000 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Hasonló termékek

Csúszásmentes szőnyeg, szőnyeg mosógépben mosható 160 x 230 cm, antracitszürke
Szőtt, poliészter, beltéri
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Mira szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke-rézszínű mosható-robotporszívóval tisztítható kerek szőnyeg ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cm, kerek, absztrakt mintás

Kerek Szőnyeg, Kültéri Szőnyeg, Boho, 160 cm átmérő, Mosható, Antracitszürke
Kültéri, kerek, padlószőnyeg
Kiszállítás 2 nap múlva
Csúszásmentes szőnyeg, szőnyeg mosógépben mosható 160 x 230 cm, antracitszürke
Szőtt, poliészter, beltéri
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Bézs kerek szőnyeg ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke futószőnyeg 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Türkiz mosható-robotporszívóval tisztítható kerek szőnyeg ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke-krémszínű kerek szőnyeg ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
Türkiz szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Lambskin báránybőr szőnyeg, műbőr 50x85 cm, Fekete
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Borvörös mosható szőnyeg 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
RaktáronIngyenes szállítás
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Bid szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld szőnyeg 80x150 cm – Flair Rugs
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Cana futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Outsunny 22 darabos műfűlap készlet, 30 x 30 cm darabok, 25 mm szálmagasság, automatikus vízelvezetés — zöld | Aosom
Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Zöld mosható szőnyeg 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Sötétbarna szőnyeg 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Aranyszínű kültéri szőnyeg 120x180 cm Eugene – Villeroy&Boch
120×180 cm, modern stílusú, virágmintás
Raktáron
Pandora Luxuto szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes

Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Sötétkék szőnyeg 160x235 cm Orient Maderno – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém bortartó polcos állvány palackok száma 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, fém, álló
Raktáron





