Előző árak
- 2026. 05. 12. - 34 390 Ft
- 2026. 04. 24. - 31 951 Ft
- 2026. 04. 21. - 37 589 Ft
- 2026. 04. 17. - 31 951 Ft
- 2026. 02. 20. - 31 612 Ft
- 2026. 02. 16. - 37 190 Ft
- 2026. 02. 14. - 31 612 Ft
- 2026. 02. 10. - 37 190 Ft
- 2026. 01. 10. - 31 610 Ft
- 2025. 12. 05. - 31 612 Ft
- 2025. 11. 21. - 28 250 Ft
- 2025. 11. 18. - 28 260 Ft
- 2025. 11. 01. - 31 980 Ft
- 2025. 11. 01. - 37 190 Ft
- 2025. 10. 08. - 29 752 Ft
- 2025. 10. 07. - 37 190 Ft
- 2025. 10. 03. - 31 983 Ft
- 2025. 10. 01. - 37 190 Ft
- 2025. 09. 30. - 29 752 Ft
- 2025. 09. 26. - 31 983 Ft
- 2025. 09. 19. - 37 190 Ft
- 2025. 09. 16. - 33 470 Ft
- 2025. 09. 16. - 37 190 Ft
- 2025. 09. 14. - 31 983 Ft
- 2025. 07. 08. - 31 610 Ft
- 2025. 07. 03. - 37 190 Ft
- 2025. 05. 16. - 31 610 Ft
- 2025. 05. 13. - 33 470 Ft
- 2025. 05. 09. - 34 950 Ft
- 2025. 04. 30. - 37 190 Ft
- 2025. 04. 25. - 31 612 Ft
- 2025. 04. 22. - 37 190 Ft
- 2025. 04. 18. - 31 612 Ft
- 2025. 04. 15. - 37 190 Ft
- 2025. 04. 10. - 31 983 Ft
- 2025. 04. 08. - 37 190 Ft
- 2025. 04. 07. - 35 390 Ft
- 2025. 03. 27. - 34 490 Ft
- 2025. 03. 25. - 33 690 Ft
- 2025. 03. 20. - 28 973 Ft
- 2025. 03. 10. - 33 690 Ft
- 2025. 03. 05. - 28 973 Ft
- 2025. 02. 26. - 33 690 Ft
- 2025. 02. 22. - 28 973 Ft
- 2025. 02. 11. - 33 690 Ft
- 2025. 02. 04. - 28 973 Ft
- 2025. 01. 30. - 33 690 Ft
- 2025. 01. 16. - 31 660 Ft
- 2024. 12. 27. - 28 636 Ft
- 2024. 12. 12. - 33 690 Ft
- 2024. 11. 28. - 26 952 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kék szőnyeg 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 5 cm |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.176 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Fluffy |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 1950 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép, puha szőnyeg, ár-érték arányban abszolút megfelelő. Gyerekszobába vettük, a kislányom boldog vele.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nagyon puha, hosszú szálakkal. Kellemes a lábnak :)
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Selymesen puha, gyönyörű kék. Nem túl vastag, így az ajtót is ki lehet nyitni. Kicsomagoláskor kihullott pár szál a szélén, remélem, nem fog több. A porszívózást még nem próbáltam, de szinte biztos, hogy csak kézivel lehet, robottal nem.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasonló termékek

Zöld szőnyeg 160x230 cm Loft – Universal
160×230 cm, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 240 x 170 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Torne szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 240 x 170 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kervo kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Frantic szőnyeg
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
Szürke-krémszínű szőnyeg 80x150 cm Sensation – Universal
80×150 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Cana szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Sylas kültéri szőnyeg
Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Szürke szőnyeg 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Cosmos zöld-szürke szőnyeg, 160 x 230 cm - Flair Rugs
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürke-bézs szőnyeg 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cm, egyszínű, beltéri

Szürke-bézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri

Monic Multi szőnyeg, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Miami kerek szőnyeg
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gabi kilim szőnyeg
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Rilas kültéri szőnyeg
Kültéri, padlószőnyeg, szőtt
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Cuzco szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Havana szőnyeg
Pamut, egyszínű, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Zöld szőnyeg 80x150 cm – Flair Rugs
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Kjern szőnyeg
Gyapjú, juta, padlószőnyeg
Raktáron
Szürke kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Vacuum-Loc fúrásmentes szappantartó, 12 x 12 cm - Wenko
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron







