Ajánljuk
Franciaágy 160 cm Arnold Typ 31 (fehér). 1108274
Méretek 91×188×205 cm
225 900 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 225 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 225 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 237 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 225 900 Ft
- 2024. 11. 27. - 231 550 Ft
Termékleírás
Ez a franciaágy a modern dizájn és a minőségi kidolgozás kombinációját kínálja, ideális a kényelmes alváshoz. Tartós laminált forgácslapból készült, ABS élekkel, hosszú élettartamot és kopásállóságot garantál. Az ágy léc és matrac nélkül érkezik, így kiválaszthatja az igényeinek leginkább megfelelőt. A 200x160 cm-es felület elegendő helyet biztosít két személy kényelmes alvásához. A fejtámla elegáns ezüst szegélye stílusos megjelenést kölcsönöz az ágynak, amely minden modern enteriőrbe illeszkedik.
Méretek
| Szélesség: | 188 cm |
|---|---|
| Mélység: | 205 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Szett | Matrac nélkül |
| Szín | Fehér |
| Abs élek: | Ano |
| Ágyrács: | Nie |
| Matrac: | Nie |
| Paraméter | 200 x 160 cm |
| Típus | Franciaágyak, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Hosszúság | 205 cm |
| Tömeg | 83 kg |
| Gyártó | Zondo |




