Ajánljuk
Elektromos kisautó Buggy Baby Mix Road 4x4 kék
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 155 740 Ft
- 2025. 06. 28. - 155 740 Ft
- 2025. 05. 08. - 151 205 Ft
- 2025. 02. 24. - 177 890 Ft
- 2025. 02. 21. - 156 960 Ft
- 2025. 01. 03. - 177 890 Ft
- 2025. 01. 01. - 209 280 Ft
- 2024. 12. 31. - 194 630 Ft
- 2024. 12. 10. - 177 890 Ft
- 2024. 11. 27. - 194 630 Ft
Termékleírás
A Baby Mix Buggy Road 4x4 elektromos gyerekautó négy erős 4x25W motorral és egy tartós 12V 10Ah akkumulátorral garantálja a felejthetetlen vezetési élményt. A Buggy Road gazdag felszereltséggel, ergonomikus kialakítással és lenyűgöző dizájnnal büszkélkedhet. Az autó mindkét oldalán nyitható ajtók, gombnyomásos indítás és zenei panel USB bemenettel teszik lehetővé, hogy a gyerek kedvenc zenéit hallgassa vezetés közben. A hangerőszabályozó és az előre feltöltött dallamok még szórakoztatóbbá teszik az utazást. A szülők 2.4G távirányítóval szabályozhatják a járművet. Az első LED lámpák és a hátsó fényvisszaverők nemcsak megvilágítják az utat, hanem sportos külsőt is kölcsönöznek az autónak. A hátsó csomagtér praktikus, a nagy, EVA habból készült kerekek pedig csendesek és kényelmesek. Specifikációk: Méretek: 139 cm (hossz) × 91 cm (szélesség) × 99,5 cm (magasság) Kerékátmérő: 34 cm Maximális teherbírás: 30 kg Sebesség: 3,5 km/h Töltési idő: 10–12 óra Üzemidő: 1–2 óra Ülés szélessége: 20 cm Motor: 4x25W Akkumulátor: 12V 10Ah
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Anyag | Műanyag / fém |
| Max teherbírás | 30 kg |
| Ajánlott kor | 3 éves kortól |
| Alak | Autó |
| Irányító | Távirányítóval / pedál megnyomásával |
| Teljesítmény | 100W |
| Elemek típusa | 12 V |
| Elemek száma | 1 |
| Motor száma | 4 |
| Maximális sebesség | 4 km / óra |
| Üzemidő | 2 óra |
| Dallamok | USB-bemenet |
| Gyártó | BABY MIX |






