Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 9995 Ft
- 2025. 11. 10. - 9995 Ft
- 2025. 07. 29. - 8496 Ft
- 2025. 07. 29. - 5946 Ft
- 2025. 07. 23. - 6995 Ft
- 2025. 07. 14. - 9995 Ft
- 2025. 04. 16. - 15 445 Ft
- 2025. 04. 15. - 15 345 Ft
- 2025. 04. 01. - 15 245 Ft
- 2025. 03. 25. - 14 245 Ft
- 2025. 03. 19. - 13 395 Ft
- 2025. 03. 01. - 11 795 Ft
- 2025. 02. 18. - 16 895 Ft
- 2025. 02. 14. - 16 845 Ft
- 2025. 02. 12. - 18 245 Ft
- 2025. 01. 06. - 10 895 Ft
- 2024. 12. 19. - 10 745 Ft
- 2024. 12. 18. - 11 295 Ft
- 2024. 12. 12. - 12 195 Ft
- 2024. 12. 12. - 11 295 Ft
- 2024. 12. 09. - 10 295 Ft
- 2024. 12. 05. - 8295 Ft
- 2024. 12. 02. - 7795 Ft
- 2024. 11. 28. - 6295 Ft
- 2024. 11. 25. - 6945 Ft
- 2024. 11. 19. - 6251 Ft
- 2024. 11. 14. - 6945 Ft
Termékleírás
A 4Home Unicorns ágyneműhuzata mesebeli helyet teremt otthonában, ahol a gyermekek álmai valóra válnak. A színes egyszarvúakat, szivárványokat és csillagokat minden gyermek imádni fogja, aki varázslatos világokról és kalandokról álmodik. Az összes elem vidám pasztellszínekben, lágy fehér alapon van ábrázolva. A készlet tökéletes bármelyik gyermekágyba, és nagyszerű ajándék a kis hercegnőknek. Az ágyneműhuzat 100% pamutból készült, 115 g/m² súlyú, ami nagyon puha, lélegző és gyengéd még az érzékeny bababőrhöz is. A pamut természetes tulajdonságainak köszönhetően az ágyneműhuzat kényelmes alvási környezetet biztosít, ami különösen fontos az első években. A minta mindkét oldalon azonos, így nem kell azon aggódni, hogy melyik oldalát takarjuk be. A praktikus cipzár gyorsítja a pelenkázást, és szilárdan a helyén tartja a tölteléket. A termék az OEKO-TEX Standard 100 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkezik, ami garantálja az egészséget és biztonságot a legkisebbek számára is. A szett egyszemélyes ágyhoz készült, és egy 140 x 200 cm-es paplanhuzatot és egy 70 x 90 cm-es párnahuzatot tartalmaz. Az ágyneműhuzat 40 °C-on mosható, szárítógépben szárítható és közepes hőmérsékleten vasalható. A könnyű karbantartás és a gyönyörű kivitelezés teszi ezt a készletet praktikus és esztétikus választássá a mindennapi használatra.A termék főbb előnyei: bájos egyszarvú, csillag és szivárvány motívum pasztell színekben 100% pamut gyengéd a baba bőréhez praktikus cipzár a gyors váltáshoz OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány az egészségbiztonságért ideális méret a kiságyhoz.A csomag tartalma: 1x paplanhuzat 140 x 200 cm 1x párnahuzat 70 x 90 cm
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|
Specifikációk
| Motívum | Hercegnők |
|---|---|
| Kinek | Lányoknak |
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Fehér |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A lányom nagyon lelkes volt.
Ez szép.
A fényképen és a valóságban lévő ágyneműhuzatok mintái nem egyeznek meg. Azonban a minőség megfelelő, bár nem olyan szépen színes, mint a képen.



































