







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít ideális fényviszonyokat kialakítani, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységének vagy hangulatának. LED dimmelhető mennyezeti lámpa. Lehetőség a Hue Bridge csatlakoztatására, és a fény vezérlésére mobilalkalmazáson keresztül. Élvezze a finom fényt a Philips Hue fehér spotlámpával. A fényt Bluetooth segítségével is vezérelheti a mobilalkalmazásból. Akár tíz okoslámpa is hozzáadható, amelyeket egyszerű gombnyomással irányíthat mobilkészülékéről; a csatlakoztatható lámpák számának bővítéséhez vásárolja meg a Hue Bridge eszközt. A Hue Bluetooth alkalmazás lehetővé teszi, hogy otthonában egy helyiségben irányítsa a Hue okosvilágítást. További intelligens világítási funkciók felfedezéséhez csatlakoztassa a lámpát a Hue Bridge okoshídhoz – amely megvásárolható itt. Élvezze a Philips Hue termékcsalád teljes funkcionalitását. Ha szeretné automatizálni az egész okos otthoni világítási rendszert, hozzon létre rutinokat. Vezérelje a lámpákat akkor is, ha nincs otthon, és szerezzen be további kiegészítőket, például mozgásérzékelőket vagy okoskapcsolókat. A lámpa teljes mértékben támogatja a hangvezérlő rendszereket. Egyszerű hangparancsokkal több lámpát, vagy akár egyetlen helyiségbeli lámpát is irányíthat. Az eszköz támogatja a ZigBee protokollt – vezeték nélküli kommunikációs technológiát. Választhat a 16 millió szín és a fehér fény árnyalatai közül – RGB funkció. Lehetőség van a fehér fény színhőmérsékletének beállítására 2000 - 6500K között. A lámpa fokozatmentesen dimmelhető. További információkat a HUE rendszerről megtalál a cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Bluetooth/LED technológia/Irányítás telefonnal |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 67 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 67 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 295 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 4250 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 67 W |
| Series | ENRAVE Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, süllyesztett, fa
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, meleg fehér
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, ipari stílusú, 230V
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás