Ajánljuk
Franciaágy 160 cm Telosa New (világosszürke + fekete) (ágyráccsal). 1104302
Méretek 90×165×212 cm
105 900 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 105 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 105 900 Ft
- 2025. 03. 14. - 118 900 Ft
- 2024. 12. 06. - 117 900 Ft
- 2024. 12. 05. - 127 900 Ft
- 2024. 12. 03. - 124 900 Ft
- 2024. 11. 10. - 115 900 Ft
Méretek
| Szélesség: | 165 cm |
|---|---|
| Mélység: | 212 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Paraméter | 200 x 160 cm |
| Típus | Franciaágyak, Kárpitozott |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal |
| Hosszúság | 212 cm |
| Gyártó | Mirjan |








































