







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Natúr színű éjjeliszekrény kőrisfa dekorral Octavia – Kave Home
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Magasság: | 45 cm |
| Fa mintázat | Kőrisfa |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Származási hely | CN |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 11 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Octavia |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Világos fa |
| Felületkezelés | Furnér |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Kőris |
| Anyag | MDF/tömörfa |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Kave Home |
Felhasználói értékelések
Nem teljesen precíz munka. Az egyes részek ragasztása erősen látható.
Az asztal gyönyörű, masszív, erős, még szebb, mint a képen. Viszonylag nehéz is, ami megnehezíti az áthelyezését, de ezt nem tartom hátránynak.

42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
Tölgyfa, fa, fiókos
Raktáron
54×44 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
42×40 cm, fiókos, matt
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
59×44 cm, matt
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
12×40 cm, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron