







Méretek 49×46 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Berna fehér 2 fiókos éjjeliszekrény tömör borovi fenyőből - Marckeric
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Magasság: | 49 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fa |
| Fiókos | Igen |
| Felület | Matt |
| Típus | Fiókokkal |
| Származási hely | BR |
| Lábak magassága | 7.5 cm |
| Terhelhetőség | 25 kg |
| Súly | 6.5 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Kollekció | Berna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern/skandináv |
| Minőség | Basic |
| Fiók felületkezelése | Lakkozás |
| Fiók anyaga | Tömör borovi fenyőfa/MDF |
| Jellemzők | Fiókokkal |
| Lábak színe | Fehér |
| Lábak anyaga | Tömör borovi fenyőfa |
| Felületkezelés | Fehérítés |
| Dekor | Matt |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Asztallap anyaga | Tömörfa |
| Gyártó | Marckeric |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép és ízléses
A minőség némileg alacsonyabb, mint amire számítottunk.
Gyönyörű éjjeliszekrény
Nagyon finom bútorok
A leírásnak megfelelően

Fiókos, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, matt, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, lábakkal
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt
Raktáron
Fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt
Raktáron
Fiókos, matt, lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
60×40 cm, fenyő, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fa
Raktáron
Fa, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, magasfényű, laminált
Raktáron
Tölgyfa, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Rusztikus, matt
Raktáron
Matt
Raktáron
Tölgyfa, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Matt, laminált, sonoma tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Matt
Raktáron
Fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Fiókos, matt, lábakkal
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
300×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás