








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kép szett kézzel festett részletekkel 2 db-os 50x70 cm Aventurine – Styler
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 70 cm |
| Anyag | Vászon |
|---|---|
| Típus | Készlet |
| Szett darabszáma | 2 db-os |
| Specifikus anyag | MDF/PVC |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Súly | 2.7 kg |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Gyakori portörlés ajánlott |
| Rögzítés típusa | Kampó/szegek/csavarok/akasztó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Szín | Kék/bézs |
| Gyártó | Styler |
Felhasználói értékelések
Jó minőségű, részletgazdag
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A képek nagyon szépek, pontosan megfelelnek a fényképeknek.
A képek szépek, elég nehezek.
Gyönyörű képek. Már négy darab van otthon. Csodálatosak.

Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, csendélet, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, csendélet, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Zenés, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás