






Méretek 32×50×106 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Keter ládája Evotech anyagból készült, amely hasonlít a fára, de ezzel a természetes anyaggal ellentétben nem igényel karbantartást. Rendkívül tartós, így hosszú évekig szolgál majd a kertben.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 106 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Anyag | Műanyag, Fa |
|---|---|
| Elhelyezés | Beltér |
| Szín | Barna |
| Specifikus anyag | Polipropilén |
| Súly | 4.4 kg |
| Hosszúság | 106 cm |
| Kollekció | Maple |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Keter |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Köszönjük, elégedettség, minőségi termék
A magaságyás nagyszerű, biztosan rendelünk még egyet.
A dizájn rendben van. Nincs feltüntetve, hogy a virágcserepeknek nincs aljuk. Egyébként minden rendben.

Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron