
Fekete polcos állvány OTRA 1
Matt, kőrisfa, fa
RaktáronMéretek 136×100×36 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Keret: fém Tábla: laminált Szín Fekete matt Tölgy Méretek Szélesség: 100 cm Mélysége: 36 cm Magasság: 136 cm Maximális terhelés: 60 kg Súly: 15 kg Kialakítás 4 polc Bontott állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 136 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Laminált, Fém |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Kerekek | Kerekek nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Tárolóhely | Polcokkal, Nyitott tároló |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Méret | Magas |
| Kinézet | Polcrendszerek |

Matt, kőrisfa, fa
Raktáron
Matt, tölgyfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, kőrisfa, fa
Raktáron
Matt, tölgyfa, ipari stílusú
Raktáron
49×40×11 cm, matt, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
49×40×11 cm, matt, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Salgó polcok, matt, ipari stílusú
Elérhető 10 webáruházban
Ingyenes szállítás
Rusztikus, matt, fa
Raktáron
Matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Salgó polcok, matt, fém
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Matt, fém
Raktáron
180×120×45 cm, matt, ipari stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Matt, kőrisfa, fa
Raktáron
Matt, tölgyfa, laminált
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
Matt
Raktáron
129×111×34 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Salgó polcok, matt, fa
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, ipari stílusú, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, tölgyfa, fa
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Raktáron
Matt, tölgyfa, fa
Raktáron
180×52×150 cm, matt, fa
Raktáron
Rusztikus, matt, fém
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
Matt, ipari stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Matt, fém
Raktáron
Rusztikus, matt, fenyő
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva