





Kihúzható konnektorblokk munkalapokhoz vagy konyhabútorokhoz. Vezeték nélküli telefon töltő a felső fedélben, USB-C és USB-A gyorstöltéssel. Elegánsan elrejtve, csak szükség esetén húzható ki, így nem foglal felesleges helyet. Vezeték nélküli töltés max. 10W, Qi szabvány. A kihúzható mechanizmus könnyű kezelést és helytakarékosságot biztosít. Tartalmaz: 3 db 230V-os aljzatot (max. 3680W + gyermekzárral), 1x USB-C 5V, 1x USB-A 5V. Beépítési átmérő 120 mm, a kihúzott blokk magassága 48 mm a munkalap szintje felett. Tápkábel hossza: 2 m.
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
|---|---|
| Feszültség | 230 V |
| Szerelési lyuk | 120 mm |
| Szerelési mélység | 137 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3680 W |
| Dugó típusa | E/F |
| Típus | Fali aljzat |
| Series | SOCKET Solight |
| Gyártó | Solight |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás