Ajánljuk
Orion 13-398/60 - FOCUS LED világítású tükör, 25W, 60 cm, IP44
Méretek ⌀ 60 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 104 190 Ft
- 2025. 11. 18. - 104 190 Ft
- 2025. 11. 07. - 104 190 Ft
- 2024. 10. 30. - 102 890 Ft
Termékleírás
Designos fali tükör LED világítással. Egyszerű, modern stílusának köszönhetően bármely otthonba illik. Fokozatmentes fényerőszabályzás - a fényerő 5%-tól 100%-ig állítható igény szerint. Lehetőség a fény színhőmérsékletének változtatására is (3000K, 4200K, 6000K). Könnyű vezérlés érintőkapcsolóval. A tükör memóriával rendelkezik, amely megjegyzi az utolsó fényerő- és színhőmérséklet-beállítást. IP44-es védettségi fokozat - különösen fürdőszobai használatra alkalmas, mivel fröccsenő víz ellen védett. Páramentesítő fűtési funkció.
Méretek
| Átmérő: | 60 cm |
|---|
Specifikációk
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Foglalat | LED modul |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Színhőmérséklet | 6000/4200/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Típus | Fűtött tükör/Megvilágított tükör |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Alak | Kerek |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Series | HEATED MIRROR Orion, LED MIRROR |
| Gyártó | Orion |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

































