Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 315 079 Ft
- 2025. 01. 30. - 315 079 Ft
- 2025. 01. 25. - 326 509 Ft
- 2024. 11. 30. - 331 959 Ft
- 2024. 11. 25. - 313 169 Ft
- 2024. 11. 09. - 626 338 Ft
- 2024. 10. 25. - 645 598 Ft
Termékleírás
Összecsukható sarok ülőgarnitúra TOKIO V Pro I. Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű szövetből készült huzat számos modern színben. Az ülőrész steppelt. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern dizájn minden kortárs beltérben illeszkedik. Töltet: Kiváló minőségű PUR hab hullámrugóval. Puha, ugyanakkor kellően rugalmas. A poliuretán hab valójában egy hab, amelyet a gyártás során más típusú habbal kombinálnak. Huzat: A Poso szövet velúr szövetnek minősül. Ez egy plüssszerű anyag, rövid bolyhos. A Poso anyaga 100% poliészter. Tipikus megjelenése a kordbársonyra emlékeztet. Megfelelő szilárdság és ellenállás jellemzi. Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 89 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Kék;Szürke;Zöld;Bézs |
| Forma | L alak |
| Tárhely | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Jobb |
| Súly | 130 kg |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 25 cm;12 cm |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Teherbírás | 200 kg |
| Színváltozat | Zöld I |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 57 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Hab;Springs |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nincs.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Magyar nyelvről fordítva ()
Rendben van
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szlovák nyelvről fordítva ()









