








A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3795 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élje át a mennyei varázslatot minden nap a 4Home sajátmárkás, karácsonyi pamut Angels ágyneműhuzattal. Ezt a világosszürke ágyneműhuzatot stilizált angyalok lenyomata díszíti. Elvarázsolja Önt puhaságával és bájával, miközben minden este meleg és meghitt érzést nyújt. Az ágyneműhuzat 100% pamutból készült. A paplan 140 x 200 cm-es és a párna 70 x 90 cm-es szabványos méreteivel ideális egyszemélyes ágyhoz. A cipzáras rögzítésnek köszönhetően szinte könnyedén cserélheti az ágyat. Az ágyneműhuzat szárítógépben is szárítható, ami még praktikusabbá teszi. Nagyszerű karácsonyi ajándék lesz, amely meleg hangulatot varázsol bármelyik otthonba. A termék főbb előnyei: 100% pamutból készült puha anyagpraktikus cipzáras zárásegyszerű karbantartás, szárítógépbe való szárításhoz alkalmasKarácsonyi dizájn a kerubok nyomtatásának köszönhetően A csomag tartalma: 1x paplanhuzat 140 x 200 cm 1x párnahuzat 70 x 90 cm Paraméterek és specifikációk: anyag: 100% pamut paplan méretei: 140 x 200 cm párna méretei: 70 x 90 cm zárás: cipzár szín: világosszürke minta: stilizált angyalok karbantartás: 40 °C-on mosható, szárítógépben szárítható.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Karácsony |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
kellemes anyag
Csodálatos ágynemű angyalkákkal.
Minőség
Az ágynemű gyönyörű, minőségi. Nagyon ajánlom.
Jó minőség jó áron.
Szép ágyneműhuzatok

Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron

Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron