







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus spotlámpa. Energiatakarékos LED fényforrás. A színhőmérséklet (2700K / 4000K) kapcsolóval váltható a lámpán.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K/4000 K |
| A teljes fényáram | 920 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | CTS Briloner |
| Gyártó | Briloner |

Süllyesztett, fém
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, fém
Raktáron
Üveg, fa, modern stílusú
Raktáron
LED, halogén, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás