Ezek is tetszhetnek
Vízálló matracvédő 180x200 cm Quilted – Mila Home
Méretek 180×200 cm
-15 %19 864 Ft23 369 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 19 864 Ft
- 2026. 04. 17. - 19 864 Ft
- 2026. 03. 29. - 23 369 Ft
- 2026. 03. 27. - 23 190 Ft
- 2026. 01. 23. - 18 090 Ft
- 2026. 01. 16. - 18 100 Ft
- 2025. 12. 05. - 18 350 Ft
- 2025. 11. 21. - 15 850 Ft
- 2025. 11. 18. - 16 690 Ft
- 2025. 11. 11. - 17 430 Ft
- 2025. 11. 07. - 18 350 Ft
- 2025. 11. 05. - 19 050 Ft
- 2025. 10. 13. - 23 190 Ft
- 2025. 10. 10. - 19 943 Ft
- 2025. 07. 08. - 19 710 Ft
- 2025. 07. 03. - 23 190 Ft
- 2025. 05. 16. - 19 710 Ft
- 2025. 05. 10. - 21 100 Ft
- 2025. 04. 25. - 18 777 Ft
- 2025. 04. 17. - 22 090 Ft
- 2025. 03. 25. - 20 990 Ft
- 2025. 03. 20. - 18 051 Ft
- 2025. 01. 28. - 20 990 Ft
- 2025. 01. 24. - 17 841 Ft
- 2025. 01. 21. - 20 990 Ft
- 2025. 01. 17. - 18 471 Ft
- 2025. 01. 01. - 20 990 Ft
- 2024. 12. 27. - 17 841 Ft
- 2024. 12. 10. - 20 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 17 841 Ft
- 2024. 12. 03. - 20 990 Ft
- 2024. 11. 06. - 18 287 Ft
- 2024. 10. 21. - 17 890 Ft
- 2024. 10. 20. - 17 841 Ft
- 2024. 10. 11. - 20 990 Ft
Termékleírás
Vízálló matracvédő 180x200 cm Quilted – Mila Home
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Funkció | Antibakteriális/Vízálló |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Megfelelő matracmagasság | 30 cm |
| Súly | 1.8 kg |
| Vízálló | Igen |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minőség | Basic/Special Week |
| Töltőanyag | Poliészter szálak |
| Ápolás | Mosás 60°C-on |
| Anyag specifikáció | 20% poliészter/80% pamut |
| Gyártó | Mila Home |
Ajánljuk

27 998 Ft
Fedőmatrac TOPPER MASSAGE FOAM 160 x 200 cm
160×200 cm, fedőmatrac
Raktáron
4726 Ft
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
6444 Ft
Vízálló frottír matracvédő GUARD 180 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
7867 Ft
Steppelt vízhatlan matracvédő 180 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
4744 Ft
Vízálló frottír matracvédő GUARD 140 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
6434 Ft
Steppelt vízhatlan matracvédő 140 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
5608 Ft6444 Ft
Vízálló jersey matracvédő DREAMSHIELD 180 x 200 cm
180×200 cm, matracvédő
Raktáron
5424 Ft
Vízálló jersey matracvédő BEDLOCK 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
9420 Ft
Goldea nem áteresztő matracvédő - egyágyas 90 x 200 cm 90 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
7119 Ft
Steppelt vízhatlan matracvédő 160 x 200 cm
Matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4574 Ft
Vízálló frottír matracvédő GUARD 120 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
14 760 Ft
Kétrétegű matracvédő - TOPPER 160 x 200 cm
160×200 cm, fedőmatrac, matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

10 800 Ft13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
24 689 Ft
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
17 439 Ft
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
8479 Ft
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
14 099 Ft
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

5329 Ft
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
16 160 Ft
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7350 Ft14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
97 290 Ft
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
23 519 Ft
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


























