







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 530 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Üveg és kristály, ahogyan még sosem látta! Tökéletes dizájn, amely nagyon vékony lábakon áll - 5 mm. Minőségi kidolgozás, élő színek, egyszerűen remek társaság az Ön borához. Mit mond magáról Lukáš Houdek dizájner és üvegműves? „Olyan akartam lenni, mint Modigliani. Egyszerűen olyan, mint ő, mert olyan egyszerű portréi vannak. Így vásároltam egy Modigliani könyvet, amiből az inspirációt merítem, a könyvben pedig véletlenül ráakadtam arra, hogy Modigliani olyan szeretne lenni, mint Velasquez. Ezért vásároltam egy Velasquez könyvet, csakhogy ő meg olyan akar lenni, mint Botticelli, Botticelli meg mint Michelangelo és így tovább“ Motiváló, igaz? Több történet Lukáš-ról itt. Dizájn: Lukáš Houdek Anyag: kristályüveg Származási hely: Cseh Köztársaság Magasság: 21,5 cm Szélesség: 11,5 cm A pohár szárának vastagsága: 5 mm Az üvegfal vastagsága: 1 mm
| Típus | Boros |
|---|---|
| Anyag | Kristályüveg |
| Származási hely | Cseh Köztársaság |
| Dizájn | Lukáš Houdek |
| A pohár szárának vastagsága | 5 mm |
| Az üvegfal vastagsága | 1 mm |
| Szélesség (cm) | 11,5 cm |
| Magasság (cm) | 21,5 cm |
| Gyártó | Lukáš Houdek a HG atelier s.r.o. |

Vizes és limonádés, - készletek
Elérhető 2 webáruházban

Vizes és limonádés

Feles, - készletek

Koktél, vizes és limonádés, - készletek

Boros, - készletek

Sörös, - készletek

Vizes és limonádés, - készletek

- készletek

Whiskys, vizes és limonádés, - készletek

Boros


Koktél, - készletek

Vizes és limonádés

Koktél, - készletek

Vizes és limonádés

Vizes és limonádés

Boros, - készletek
Raktáron
Boros, - készletek

Koktél
Raktáron
Whiskys

Vizes és limonádés

Vizes és limonádés, - készletek

Vizes és limonádés

Vizes és limonádés

Boros, - készletek

Whiskys

Whiskys
Ingyenes szállítás
- készletek

Vizes és limonádés, - készletek

Kávés, feles

Pezsgős, - készletek

Boros, - készletek

Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Álló

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Kültéri, klasszikus

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

Whiskys

40×40×38 cm, kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus