





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 517 620 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A híres finn Tunto márka Swan függőlámpája a víz felett lebegő, kinyújtott szárnyakra emlékeztet, amelyekben az árnyéka tükröződik. Ez az elegáns teremtmény ihlette a márka alapítóját, Mikko Kärkkäinent. A lámpa kézzel készült, minősített forrásból származó fából. Választhat tölgy, nyír és diófa közül. Választhatja a natúr, fehér vagy feketére pácolt fa változatot. Különösen jól fog mutatni az étkezőasztal felett. De ha úgy dönt, hogy az irodában helyezi el, még az üzleti partnerei sem fogják levenni róla a tekintetüket. A Hattyúk tava hangjai a te füledben is csengenek? Linkek: A Tunto márkáról ITT . Tunto termékek ITT .
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Skandináv |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Modell | Természetes tölgy |
| Faipari | Nyír rétegelt lemez, tölgy, dió |
| Világítás iránya | Közvetlen |
| Színvisszaadási index (cri) | 93 |
| Felület | Lakkozott |
| Fényhőmérséklet (k) | 2700, 3000 K (standard) |
| Járművezetők | Dali, Push dim, Casambi, 0-10 V, Triac, Analóg |
| Enoceon vezeték nélküli kapcsoló | Opcionális kiegészítők |
| Kábelhossz | 2 m, átlátszó |
| Rögzítés típusa | Lógó |
| Hossz | 1620 mm |
| Fényáram | 2814 (350mA), 3951 (500mA), 4616 lm (600mA) |
| Gyártó | Tunto |

Dimmelhető, kerek, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Álló

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Kültéri, klasszikus

Whiskys

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Rozsdamentes, - készletek, kiskanalak
Ingyenes szállítás
(szettek), fém

Fa, - készletek
Elérhető 3 webáruházban