










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 404 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LED120 szabályozható fényerejű függeszték egy vadonatúj lámpa, amely minden olyan helyiségbe alkalmas, ahol jó közvetett megvilágításra van szükség. Megtalálja a helyét és használatát előszobákban, hálószobákban és konyhákban is. Mindkét irányban, felfelé és lefelé is bocsát ki fényt, így kellemes, meghitt hangulatot teremt a szemnek. A fény mindkét irányban külön szabályozható. A lámpa a jól ismert finn Tunto márka műhelyéből származik. A márka alapítója, Mikko Kärkkäinen tervezte. A minimalista világítás tökéletes benyomást kelt mind önállóan, mind két vagy több darabból álló csoportban. Számos változatban kapható - különböző fafajták (tölgy, kőris és dió), színek (natúr, fehér és fekete) és hosszúságok (700, 1000, 1300 és 1600 mm) közül választhat. Így teljesen szabadjára engedheti kreativitását, és pontosan úgy rendezheti el a lámpákat, ahogyan szeretné. Ne féljen kísérletezni! Linkek: A Tunto márkáról ITT . Tunto termékek ITT .
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Skandináv |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Modell | 1300 mm-es természetes dió, közvetlen és közvetett fény |
| Színvisszaadási index (cri) | 93 |
| Járművezetők | Dali, Push dim, Casambi, 0-10 V, Triac, Analóg |
| Faipari | Tömör kőris, tölgy, dió |
| Fényhőmérséklet (k) | 2700, 3000 (standard), 4000 K |
| Kábelhossz | 2 m, átlátszó |
| Hossz | 700, 1000, 1300 mm |
| Világítás iránya | Közvetlen / közvetett (egyedi tompításhoz és világításvezérléshez 2. vezető szükséges - kérésre) |
| Fényáram | 1500 lm, 2200 lm, 3260 lm, 3600 lm |
| Rögzítés típusa | Lógó |
| Gyártó | Tunto |

LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Álló

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Fém, fa, akácfa
Ingyenes szállítás
Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Whiskys

Kültéri, klasszikus

Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás