





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kényeztesse magát összetéveszthetetlen kényelemmel, és tegye otthonosabbá fürdőszobáját ezzel a puha szőnyeggel. A kiváló minőségű poliészterből készült puha és bolyhos felület kellemes érzést biztosít a láb alatt, növelve a kényelmet minden fürdés vagy zuhanyzás után. A sűrű szálak gyorsan felszívják a vizet, és szárazon és tisztán tartják a padlót. Sokoldalú szürke színével és letisztult kialakításával a szőnyeg bármilyen enteriőrbe illeszkedik, és stílusosabbá és kényelmesebbé teszi fürdőszobáját.A szőnyeg alja praktikus csúszásgátló bevonattal van ellátva, amely bármilyen típusú padlón biztonságos illeszkedést biztosít, miközben megakadályozza a nem kívánt csúszást. A szőnyeg könnyen mosható gépben, mi a kézi mosóprogramot ajánljuk.
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Szürke |
| Jellemzők | Csúszásmentes |
| Ajánlott mosás | 30 °C |
| Méret | 40 x 60 cm |
| Méretek | 40 x 60 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Csúszásgátló előszőnyeg, kellemes puha anyagok, a robotporszívó probléma nélkül porszívózik. Részemről megelégedettség.

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron