Ajánljuk
Kanlux 31507 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa AZPO LED/12,3W/230V IP54 fekete
11 390 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 11 390 Ft
- 2024. 10. 02. - 11 390 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kanlux márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba/Előszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12,3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12,3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1130 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12,3 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | AZPO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |
Vélemények
1.01 értékelés
5
0 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x





