Hasonlítsd össze az árakat 74 620 Ft-tól 88 666 Ft-ig 2 webáruházban:
Cersanit ARTECO - WC kombi + antibakteriális ülőke lassan záródó funkcióval, vízszintes hulladék, K667-056
Méretek 79×36×67 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 74 620 Ft és 88 666 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Cersanit ARTECO - WC kombi + antibakteriális ülőke lassan záródó funkcióval, vízszintes hulladék, K667-056 Műszaki adatok: gyártó: Cersanit sorozat: Arteco öblítés: élöblítés nélkül (CleanOn) vízszintes / vízszintes vízlefolyó (hátsó) öblítés 5l, 3l szélessége 360 mm mélysége 665 mm magassága 785 mm Öblítés 3/5 liter vízellátás a tartály aljáról A készlet tartalmaz egy hőre keményedő WC-ülőkét könnyen eltávolítható, antibakteriális, lassan záródó rögzítőcsavarok mellékelve fehér szín A kerámia típusai: Kompakt WC Anyag: kerámia / hőre keményedő Kerámia festék: fehér A WC ülőgarnitúrával is eladó, amit az ár tartalmazza.
Méretek
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 67 cm |
| Magasság: | 79 cm |
Specifikációk
| Típus | Tartállyal |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kifolyás | Alsó |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Kerámia, Duroplast |
| Gyártó | Cersanit |
| Sorozat | Cersanit Arteco |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Lassú csukódású WC-ülőke
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()


