Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 26. - 9195 Ft
- 2026. 04. 10. - 9195 Ft
- 2026. 04. 09. - 10 195 Ft
- 2026. 04. 07. - 10 745 Ft
- 2026. 04. 01. - 11 345 Ft
- 2025. 06. 19. - 11 995 Ft
- 2025. 06. 18. - 11 045 Ft
- 2025. 03. 10. - 9745 Ft
- 2025. 02. 18. - 9295 Ft
- 2025. 02. 04. - 8495 Ft
- 2025. 01. 20. - 9745 Ft
- 2025. 01. 08. - 10 895 Ft
- 2024. 12. 18. - 8695 Ft
- 2024. 12. 16. - 7795 Ft
- 2024. 12. 13. - 11 495 Ft
- 2024. 12. 09. - 12 495 Ft
- 2024. 12. 05. - 10 045 Ft
- 2024. 12. 02. - 9145 Ft
- 2024. 11. 28. - 8295 Ft
- 2024. 11. 27. - 9195 Ft
- 2024. 11. 25. - 10 195 Ft
- 2024. 11. 18. - 9445 Ft
- 2024. 11. 05. - 8745 Ft
- 2024. 11. 04. - 7871 Ft
- 2024. 10. 30. - 8411 Ft
- 2024. 10. 25. - 9345 Ft
- 2024. 10. 11. - 9495 Ft
- 2024. 09. 06. - 9995 Ft
Termékleírás
Élvezze a nyugodt éjszakai alvást a csillagok alatt! Ez a klasszikus, mégis modern motívum nagyon sokoldalú, és tökéletesen illeszkedik bármilyen enteriőrbe, legyen az felnőtt hálószoba vagy gyerekszoba. A meleg anyag a csillagmotívummal kombinálva a béke és a nyugalom érzését hozza a hálószobába, amely tökéletes a hosszú nap utáni pihenéshez. Az ágyneműhuzat megfordítható. A felső szürke oldala fehér csillagokkal díszített, az alsó szürke színű, minta nélküli. A puha mikroflanel melegségének köszönhetően ideális anyag a hidegebb évszakokban, és biztosan tetszeni fog minden kis és nagy vázósnak egyaránt. A mikroflanel gyorsan szárad, nem igényel vasalást, nem gyűrődik, és még az érzékeny bőrre is gyengéd. Súly: 240 g/m2 felső oldal mintával és 180 g/m2 alsó oldal minta nélkül. A készlet a következőket tartalmazza: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Csillagos |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
kellemes, puha ágyneműhuzat
Nagyon kellemes, szép
Nagyon meleg.











































