Hasonlítsd össze az árakat 37 400 Ft-tól 39 000 Ft-ig 2 webáruházban:
Aqualine Aqualine, MANUEL WC kombi csésze tartállyal, öblítőkészlettel, kevesebb hulladék, fehér, PS8814
Méretek 75×38×66 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 37 400 Ft és 39 000 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 38 200 Ft
- 2026. 03. 04. - 38 200 Ft
- 2026. 02. 09. - 37 700 Ft
- 2026. 02. 07. - 38 000 Ft
- 2026. 05. 01. - 37 400 Ft
- 2026. 03. 04. - 37 400 Ft
- 2026. 02. 09. - 37 400 Ft
- 2026. 02. 07. - 38 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Jellemzők Márka AQUALINE Dimenzió 38x74,5x66 cm Szélesség 380 mm Magasság 745 mm Mélység 660 mm Szín Fehér Anyag Kerámia Öblítési technológia Standard Öblítővíz mennyisége Öblítés 3 l, Öblítés 6 l Alak Egy klasszikus Felszerelés Alsó hulladék Nem tartalmazza a csomagolást WC ülőke Súly / db 26,37 kg Csomagolás 1 db EAN 8590913964169 Taric 69109000 Garancia 2 év Magyarázatok Víztakarékos – gazdaságos öblítés A tál formája lehetővé teszi a hatékony és eredményes öblítést kisebb mennyiségű vízzel, így környezet- és vízköltségeket takarít meg. Gazdaságos öblítés használható az öblítő mechanizmussal (WC kombi tartályban vagy fali WC esetén az öblítő tartályban), melynek leeresztő szelepe lehetővé teszi a vízmennyiség 4 litertől történő beállítását. Kettős öblítés esetén a kis gomb térfogata 3 litertől, a nagyobbé pedig 4,5 liter víztől.
Méretek
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 66 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Típus | Tartállyal |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kifolyás | Alsó |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Kerámia |
| Sorozat | Aqualine |
| Gyártó | Aqualine |
Vélemények
Felhasználói értékelések
WC-ülőke nélkül küldték el.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()




