Ajánljuk
Prezent 31220 - SALSA LED állítható fényerőjű érintős állólámpa LED/15W/230V
58 890 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 58 890 Ft
- 2025. 11. 18. - 58 890 Ft
- 2025. 11. 07. - 58 890 Ft
- 2024. 08. 29. - 68 290 Ft
Termékleírás
Gyakorlati állólámpa energiatakarékos LED fényforrással.Állítható színhőmérséklet (3000 - 6500K) a lámpán található érintőkapcsolóval.A gomb hosszan nyomva tartásával fokozatmentesen szabályozható a fényerő.Állítható lámpamagasság: 127 - 160 cm.USB port az eszközeid töltéséhez.Kábelhossz: 1,5 m.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Állólámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Érintős kapcsoló/Szabályozható dimmerrel |
| Dugó típusa | USB/C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | TABLE LAMP Prezent, SALSA Prezent |
| Gyártó | Prezent |


















