


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ágyneműhuzat kellemes pamutból készült, cipzáras záródással. Tökéletes kényelmet biztosít alvás közben. Kiváló minőségű nyomtatással rendelkezik, amely garantálja a színtartóságot. Annak érdekében, hogy az ágyneműhuzat minél tovább tartson, javasoljuk, hogy a cipzárral zárva, a hátoldalán mossuk. A készlet a következőket tartalmazza: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Gyártó | Bellatex |
Felhasználói értékelések
nagyon szép és minőségi

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron