Hasonlítsd össze az árakat 96 300 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Termékleírás
SARIN 2 kárpitozott ágy. Az ágy szilárdságát és stabilitását a minőségi váz garantálja. A domináns elem a magas és masszív fejtámla, kiemelkedő varrással. Az ágy tartalmazza az ágyrácsot és egy T30 PUR habbal töltött beépített matracot. A matrac alatt egy tágas, oldalra nyíló ágyneműtartó található. Az ágy oldalának tájolását aszerint határozzuk meg, hogy melyik oldalon nyílik a tárolóhely. Több kárpit közül választhat, a fekvőfelület nagyságának és az ágy oldalának tájolása. Összefoglalás: kárpitozott ágy tárhely választék több kárpit közül fekvőfelület nagyságának kiválasztása ágy oldaltájolásának kiválasztása Használt anyagok: szövet, PUR hab
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| A fekfőfelület magassága | 34,5 cm |
| A lábak magassága | 4,5 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Ágyrács | IGEN |
| Az ágy külső hossza | 210 cm |
| Az ágy külső szélessége | 80 cm |
| Fedőmatrac | Nincs |
| Fejtámla magassága | 100 cm |
| Fekvőfelület | 80x200 cm |
| Kárpitozás | Itaka 50 |
| Matrac | IGEN |
| Matrac keménysége | H3 - közepes keménységű |
| Meghatározás | Egy személynek |
| Tájolás | Balos |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Topper | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Tetszetős,masszív és praktikus ágy
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Emily ágy 80x200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy ELISA 120 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×204 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 100x200 cm bíbor Matrac: Bonell rugós matrac
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Elérhető 2 webáruházban

Laura ágy 90x200 cm, tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, matraccal és ágyráccsal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágy ELISA 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, diófa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban

Naomi magasított ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
ADA ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
IKAROS ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×206 cm, matraccal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron