






Jó tudni: A függöny filcbéléssel van ellátva, amely elnyeli a hangot, miközben szigetel a hő és a hideg ellen is.
| Függő rendszer | Rúd |
|---|---|
| Függönykarnis maximális átmérője | 3.8 cm |
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 1 kg |
| Hosszúság | 260 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 120 g/m² |
| Funkció | Hangszigetelő/termo |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/szárítógépbe nem alkalmas/mosás 30°C-on |
| Rögzítés típusa | Lyukak |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
Felhasználói értékelések
Hangszigetelő tulajdonság tetszik de sajnálom hogy nincsen behúzós verzióban.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Feles, - készletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

18×49 cm, fali, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
180×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron